top of page
  • Obrázek autoraSunny Tušková Miloševičová

Hubnutí do svatebních šatů nemusí být náročné

Jaro a léto je plné společenského dění. Ať už nás čeká jakákoli událost, kde chceme vypadat hezky, je potřeba se na to alespoň 2 týdny připravit.

Pokud chcete zazářit v krásných přilehlých šatek na svatbě Vaší nejlepší kamarádky zkuste si vymezit ráno alespoň 30 minut pro sebe, ať se můžete cítit krásná jako nevěsta.
„Dobrý a jednoduchý způsob, jak detoxikovat a odkyselit náš organismus před hubnutím, je dva týdny popíjet ráno nalačno zelený koktejl.

Jde o kombinaci salátové okurky, řapíkatého celeru, petržele, citronu, zázvoru a koriandru. Tato kombinace je velice účinná a její příprava a rozmixování nezabere víc než 5 minut," radí odbornice na výživu Sandra Tušková Miloševičová.


Vyčistěte si metabolismus

Volba potravin je opravdu blahodárná a vysoce účinná.

„Skutečně se budete cítit už po několika dnech velmi vitálně. Salátová okurka totiž čistí střeva a ledviny, zbavuje tělo jedovatých látek, posiluje imunitu, zlepšuje zužitkování bílkovin a pomáhá s úbytkem na váze. Celer odvádí přebytečnou vodu, zabíjí plísně a bakterie ve střevech, dezinfikuje močové cesty i ledviny. Petržel je skvělým čističem krve. Koriandr odvádí těžké kovy a toxické látky. Zázvor působí protizánětlivě. A citron nastoluje zásaditost v organismu, posiluje obranyschopnost a také pomáhá při očistě ledvin," popisuje nutriční terapeutka Sandra Tušková Miloševičová.


Když přidáte Jógu - POZDRAV SLUNCI nebo sestavu cvičení Pěti Tibeťanů, jistě Vaše snaha bude vidět nejen na šatech, ale začnete mít více energie, pozitivní naladění a zmizí únava.Kombinace ranního nápoje je navržena tak, aby alkalizovala vaše tělo, pomohla k očistě orgánů, jater a krve. Silně detoxikuje, proto funguje jako tzv. „hloubkový čistič".

A abychom zdravě podpořili hubnutí, je třeba dodržovat některé stravovací a pohybové zásady a v poslední řadě i pracovat na sobě a motivaci.


„Osobní přístup k výživě je zásadní, je třeba hubnutí uchopit jak po stránce fyzické, tak i psychické. Dostat se na svou optimální váhu stojí určité úsilí a to je třeba podpořit vlastní motivací, která vychází z našeho vnitřního přesvědčení,“ vysvětluje nutriční terapeutka.


„S každým klientem pracuji velmi individuálně. Nejprve se učíme pochopit a pracovat s novým stravovacím plánem. Když se klient naučí chápat zásady nového stravovacího režimu, začneme pracovat na stránce psychické, podporovat motivaci, nechat klienta, aby se naučil mít rád sebe i pozitiva kolem sebe.
Hubnutí je proces změny celé osobnosti, protože už nikdy nebudete stejný člověk, jako před 20kilogramy,“ dodává.

Pokud jste rozhodnuti svá kila odevzdat do rukou odborníkovi a začít pracovat na změně svého těla s pomocí i psyché hubnutí, navštivte www.nutricni-terapeut.com, https://www.nutricni-terapeut.com/sluzby/kompletn%C3%AD-reduk%C4%8Dn%C3%AD-v%C3%BD%C5%BEivov%C3%BD-pl%C3%A1n

Objednávky 777 66981818 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page