top of page
  • Obrázek autoraSunny Tušková Miloševičová

ENERGY- láska a síla na celý život

Aktualizováno: 3. 4. 2019

Produkty této úžasné společnosti vytvořené srdcem mne provázejí už velmi dlouho. Zpočátku jsem se stala jejím zákazníkem, kdy mého dnes již manžela bolel žlučník. Byl nám doporučen regalen a jeho následná kůra, která neuvěřitelně zafungovala a zachránila žlučník od operace....

Poté jsem začala s produkty více pracovat, sama na sobě je testovat i na své rodině a tak přišla spolupráce, kdy jsem produkty začala i nabízet dalším lidem, kteří potřebují zásah shora...a to doslova.

Dnes už si nedovedu představit život bez těchto pomocníků a skutečně je doma máme místo lékárenských v převaze.


Produkty ENERGY

Produkty Energy jsou pro mne a moji praxi velmi oblíbeným pomocníkem...

Lidský organismus vnímají jako jeden celek - stejně jako já. 

Jejich myšlenka je čistá a funkční, již řadu let tudíž s tuto firmou spolupracuji a jsem na to pyšná.

 Všechny jejich produkty jsou vyrobeny s hlubokou odpovědností a využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, aromaterapie, homeopatie a s respektem k principům tradiční čínské medicíny.

Koncentráty Pentagramu®

Základ nabídky tvoří jedinečná řada pěti přípravků, reprezentujících pět základních elementů: Vironal – Kov, Regalen – Dřevo, Renol – Voda, Gynex – Země, Korolen – Oheň. Tento ucelený systém nazvaný Regenerace v Pentagramu® je založen na principu bioinformační terapie a holistickém přístupu k člověku. Jednotlivé výrobky Pentagramu® se vzájemně doplňují, vyrovnávají a společně vytvářejí systém pro účinnou regeneraci celého organismu.

Přípravky účinkují v lidském organismu na dvou hlavních úrovních – přírodní substance ovlivňují přímo tělesné orgány a bioinformace působí díky principu biorezonance na řídicí podkorová centra v mozku. Prostřednictvím bioinformací dochází k zesílení účinku produktů a k harmonizaci celého energetického systému člověka.


Přípravky je možné užívat postupně jako komlexní regenerační kúru, nebo cíleně – jednotlivě podle povahy konkrétního zdravotního problému. Pro přesné určení pořadí a cílené užívání je vhodné poradit se s odborníky v Klubech Energy, kde je rovněž možné nechat si vytestovat optimální produkt pomocí EAV přístroje Supertronic.

Produkty je možné zakoupit v mé poradně, více info a ceník na www.energy.cz nebo u mne na doptání, nutné je přesně stanovit dávkování, proto je lepší domluvit se přímo s terapeutem, ráda Vám s tím pomohu. Kontakt 77766981

10 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page